• Co zyskują Państwo dzięki Farmaceucie Domowemu :

  • większą skuteczność terapii - poprzez edukację na temat leczenia – wiedząc, z czego wynika zastosowanie leków, jak i o jakich porach je przyjmować, jak zastosować np. leki w inhalatorze łatwiej trzymać się ich prawidłowego stosowania, co przekłada się na ich większą skuteczność
  • większe bezpieczeństwo – poprzez sprawdzenie przez farmaceutę stosowanych przez Państwa leków możliwe jest wykrycie i rozwiązanie pojawiających się problemów (np. uboczne, niepożądane ich działania, problem równoczesnego stosowania innych leków a także suplementów diety, które mogą mieć wpływ na skuteczność leczenia oraz problem stosowania wielu leków jednocześnie)
  • edukację na temat dodatkowych, koniecznych zmian w stylu życia, np. zmiany diety w celu poprawy jakości życia i skuteczności leczenia
 • Jak skorzystać z porady Farmaceuty Domowego

  Porady farmaceutyczne - produkt

  Aby skorzystać z pomocy Farmaceuty Domowego nie trzeba się nigdzie rejestrować. Wystarczy w formularzu podać adres e-mail, na który chcą Państwo otrzymać odpowiedź i wpisać treść pytania.

  Farmaceuta Domowy poświęci odpowiednią ilość czasu na analizę wszystkich aspektów zadanego przez Państwa pytania i przygotuje odpowiedź i poradę najbardziej pasującą do Państwa problemu.

Przed użyciem leku zapoznaj się ze wskazaniami, przeciwwskazaniami, danymi dotyczącymi działań niepożądanych i dawkowaniem oraz informacjami dotyczącymi jego stosowania - skonsultuj się z Farmaceutą Domowym - gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu

Farmaceuta Domowy – dlaczego? make avocado toast

Nowoczesna apteka coraz bardziej przypomina drogerię z niewielką częścią przeznaczoną na sprzedaż leków. Wielokrotnie trudno się nawet zorientować, jakie przygotowanie fachowe ma osoba w białym fartuchu wydająca leki. Czy proponując lek dobiera ten najbardziej właściwy, czy ten, który właśnie znajduje się w planach sprzedaży apteki, bo jest na nim największy zysk? Coraz mniej natomiast apteka przypomina to, czym powinna być – placówkę ochrony zdrowia, gdzie w ciszy i spokoju można uzyskać informację, jak stosować dany lek i czy można go łączyć z innymi. Zadanie pytania, kiedy za plecami stoi kolejka kupujących kremy lub szampony może być krępujące, zwłaszcza jeśli pytanie dotyczy spraw bardziej intymnych. W takich warunkach nie ma możliwości i czasu nachwilę rozmowy o leku.

make avocado toast

make avocado toast

Atakujące zewsząd reklamy leków mają zasugerować, że właśnie ten lek, tego producenta, jest najlepszy na Państwa dolegliwości. Ważne informacje dotyczące leku wyświetlane są na ekranie telewizora w sposób nieczytelny i nie pozwalają na jakiekolwiek zapoznanie się z ich treścią, chyba że ktoś nagra sobie reklamę i odtworzy później klatka po klatce. Równocześnie, reklamy wyraźnie sugerują, by przed zastosowaniem leku skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą. Ale kto wie, dlaczego w niektórych przypadkach reklama nakazuje zapoznanie się z ulotką lub konsultację z lekarzem lub farmaceutą, a w innych nie? Czy tam, gdzie nie ma takiego hasła w reklamie, mamy do czynienia z lekiem bezpieczniejszym, czy z czymś, co tak naprawdę tylko udaje lek? Osoba niezwiązana z farmacją zwykle nie orientuje się, czy reklama dotyczy leku, czy suplementu diety, jakie są różnice miedzy lekami a suplementami diety, i co z tego wynika.

A gdzie znaleźć farmaceutę, jeśli lek kupuje się w internecie, na stacji benzynowej lub w hipermarkecie? Skąd wiadomo, czy ten lek był właściwie przechowywany? Kto w takim miejscu może cokolwiek opowiedzieć o kupowanym leku i doradzić, jak i czy na pewno należy go stosować? Tam jest tylko jednym z towarów, który należy sprzedać.

W serwisie farmaceuta-domowy.pl nie znajdą Państwo reklam, wyskakujących okienek i zasłaniających ekran banerów. Jestem zdania, że o lekach należy informować w sposób obiektywny i spokojny – chodzi przecież o zdrowie.

 

https://holistickenko.com/avocado-toast-with-a-fried-egg/